ZDROWE PLECY

Gorsetem, chroniącym kręgosłup, są mocne mięśnie. To dzięki nim nasze ruchy są zwinne i pełne gracji. Dlatego znajdź czas na gimnastykę kręgosłupa, która wzmocni i rozluźni mięśnie pleców.

Zdrowe plecy – zajęcia inspirowane treningiem pilates prowadzone w spokojnym tempie często z wykorzystaniem różnych przyborów (piłki, hantelki, taśmy). Trening wzmacniający mięśnie posturalne (mięśnie grzbietu, mięśnie brzucha, mięśnie pośladkowe mięśnie kończyn dolnych) odpowiedzialne za utrzymanie poprawnej postawy ciała i sprawne funkcjonowanie w codzienności.

A efekt? zdrowie, sprawność i ta sylwetka…..

Nasze „zdrowe plecy” prowadzimy w systemie treningów grupowych, zatem maksymalnie w grupach sześcioosobowych.

Co jest  zaletą treningu grupowego? Możliwości jakie daje  trenerowi, może on dopasować poziom trudności treningu do możliwości trenującego oraz do jego stanu zdrowia.

Zapraszam na treningi, Natalia

 

Po treningu warto pomyśleć o silnym drenażu limfatycznym – PRESSOTERAPII wykonywanej przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia DL1200L. Urządzenie posiada sterowane mikroprocesorem specjalne mankiety, nakładane na ciało, które wypełniane są powietrzem. Dzięki temu wytwarzane jest precyzyjnie dobrany poziom ciśnienia w komorach. Urządzenie w efektywny sposób wspomaga drenaż limfatyczny naszego ciała. Zabieg jest niezbędny jako wsparcie redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Jeśli masz problem z zatrzymywaniem wody w organizmie, wykonać  w serii dwa razy w tygodniu.  Po odbyciu 10-ciu zabiegów, pressoterapię można  stosować przypominająco 2 razy w miesiącu.

Przy intensywnym treningu warto pamiętać o masażu klasycznym ciała. Rozluźni mięśnie i odpręży całe cało.  Te również znajdziesz w naszej ofercie.

Co nowego w Naszej Przestrzeni?

 

Treningi ZDROWE PLECY zaczynamy już w styczniu 2017

Jeśli posiadasz karnet na siłownię możesz korzystać również z treningów grupowych.

W treningach mogą uczestniczyć posiadaczki karty OK system, Fit profit oraz Mybenefit.

Szybki kontakt


zobacz również